O produktu » Historie

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

XCarLink adaptér první generace vznikl v roce 2005. V tu dobu byla vyvinuta první zařízení pro vozy Volkswagen a Mazda. Tyto adaptéry disponovaly pouze vstupem pro USB flash kartu (do 2GB) a jednoduchým AUX IN vstupem. V případě iPod verzí byly vybaveny konektorem pro připojení iPodu a AUX IN vstupem. Kromě těchto hlavních znaků zde chybělo rychlé převíjení v rámci jedné skladby, zapamatování si přesného místa přehrávání a také možnost ovládat iPod z jeho uživatelského prostředí bez zamrznutí po připojení k autorádiu.

 

 CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), default qualityDruhá generace XCarLink interface přišla na řadu v roce 2007. Adaptéry již disponovaly vstupem pro SD kartu. Souběžně s těmito modely byl nabízen také model s bluetooth handsfree, který však nabízel pouze USB vstup. V této době se výroba rozšířila i o modely pro další známé automobilové značky.

 

Třetí generace se vzhledem již moc neliší od generace druhé (často označována "XCarLink 2"). Zde došlo ke spojení funkcí obou předchozích modelů. Kromě portu pro SD karty s podporou SDHC formátu (větší než 4GB) umožňuje i volitelné připojení bluetooth handsfree příslušenství. Adaptéry pro iPod byly též obměněny a k možnosti ovládání z prostředí iPodu dostaly také vstup pro připojení bluetooth handsfree. Bluetooth handsfree modul doznal také změn a v roce 2009 byl k modulu přidán samostatný mikrofon s kabelem (1,3m).

 

Poslední úpravou bylo vyřešení problému s postupným načítáním jednotlivých skladeb  tak, jak se zobrazují při ukládání na flash disk či SD kartu.