Představujeme Vám novou generaci "CD měničů". Prostřednictvím těchto adaptérů dokáže i Vaše autorádio přehrávat a ovládat MP3 (WMA) soubory z nejrůznějších komunikačních vstupů - USB flash, SD karty, iPodu, iPhonu, dále bluetooth handsfree přenos a streamování hudby. 

Podobně jako u originálního CD měniče je vše ovládáno pomocí tlačítek Vašeho autorádia. Mimo jiné je možné připojit přes AUX IN další externí zvukové zdroje - navigaci, MP3 přehrávač, discman, notebook... Veškerá komunikace s rádiem je vedena pomocí stejného připojení, jako v případě originálního CD měniče. Kvalita zvukového výstupu je tak srovnatelná s originálním příslušenstvím. Nejedná se o jednu z dnes nabízených alternativ, jako jsou FM transmitery či kazetové adaptéry a jim podobné redukce.

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

Aktuality

01.03.2017

 Odběr zboží možný pouze na dobírku či bankovním převodem.

27.05.2013

Zařízení Gateway Lite 3 BT bylo kladně hodnoceno v recenzi na webu Supermac.cz poskytujícím informace a recenze na Apple produkty - viz odkaz

07.12.2012

Adaptéry Dension Gateway jsou již plně kompatibilní s iPhonem 5.

06.02.2012

Naši milí zákazníci, rádi bychom se s vámi podělili o jeden z našich novoročních úspěchů, a tím je velice kladná recenze na námi dovážený výrobek Car Dock pro iPhone od firmy Dension. Článek si můžete přečíst na našich stránkách či přímo v magazínu SupperApple ze dne 25. 1. 2012 na str. 36.

1