O nás » Reference

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

 

Xcarlink jako doplněk ke stávajícímu rádiu splňuje účel velmi dobře. Jeho instalace je celkem jednoduchá a přehrávání hudby ze třech různých médií nabízí hodně možností. Díky své velikosti lze snadno nainstalovat tak, aby nikde nerušil. Zkušenosti s prodejcem jsou vynikající, velmi rychle a ochotně poradí a pomůže.

                                                        Jan H., BMW 320d (r.v.2004)

 

 

X-carlink mám připojen k navigaci Nexus v Octavii II a jeho využití se s tímto zařízením výrazně rozšířilo. Majitel firmy ve velice krátké době provedl montáž do vozu na místě mnou zvoleném. Velice ochotně vysvětlil ovládání a obsluhu. Mohu tuto firmu každému jen a jen doporučit. Já jsem maximálně spokojen.

                                                        Pavel B., Octavia II 4x4 (r.v.2006)

 

 

               Po důkladném testování mohu vyjádřit pouze spokojenost. I při přepínání mezi rádiem, kazetovou mechanikou a Xcar Linkem nedochází ke ztrátě informace o poslední přehrávané stopě. Osvědčil se mi i prográmek Drive Port na setřídění stop. Používám raději SD karty 2GB a 4GB. Přiznám se, že když jsem použil novinkami naplněný 16GB USB Flash Disc, trošku jsem v tom měl zmatek. Velice Vám tímto děkuji za vyřešení problému s přehráváním MP3 ve starším typu autorádia. Velice oceňuji komunikaci s Vámi přes telefon, neexistoval problém, který bychom spolu nevyřešili.

                                                        Oldřich H., Octavia I (r.v.2001)

 

Pokud jde o přístup a podporu dodavatele, jsem maximálně spokojen. Pan Švestka ochotně a kvalifikovaně zodpoví veškeré dotazy zákazníka a pokud by něco nevěděl na místě, pošle informace promptně mailem. Veškeré termíny a dohody přesně dodržuje, montáž proběhla přesně jak bylo domluveno a za velmi slušnou cenu. Co se zařízení XCarlink týče, jsem spokojen s kvalitou přehrávaných skladeb i s tím, jak fungují veškeré funkce autorádia i handsfree. Jediný problém má XCarlink s prací se soubory: nekamarádí se s každou fleškou, v mém případě nefunguje s 16GB Kingston, naopak starší a pomalejší 2GB mu vyhovuje. Zdá se, že se nekamarádí ani s diakritikou a dlouhými jmény souborů, takže raději v Total Commanderu všechny soubory přejmenovávám na filexxxx.

Celkový dojem: doporučuji jak služby, tak i zařízení samotné. Poměr cena/výkon je velmi slušný a služby dodavatele skvělé.

                                                                                                                  Martin Ch., Mazda CX7 (r.v.2007)

 

Chtěl jsem Vám poděkovat za Váš výrobek a také přístup se skvělou komunikací zároveň. Jsem moc spokojený s přístrojem a také díky za Vaší pomoc jak emailem tak telefonicky. Ještě jednou moc děkuji.

                                 Borislav V., Volkswagen Passat B6 (r.v.2006)

 

 

Se zařízením jsem maximálně spokojen, vše funguje jak má a myslím,že adaptér je mnohem lepší než originál měnič. Velmi rád bych tímto poděkoval panu Petru Švestkovi za velmi kvalitní přístup a ochotu při telefonické pomoci s instalací.

                                                                                                     Ondřej Duchek, Škoda Octavia II (r.v.2005)

 

 

Používám xcarlink asi 1 rok, a jsem velice spokojený. Překvapila mně docela rychlá instalace(trvalo to asi 15min v mém případě), bez nutnosti přerušeni funkci radia a navigaci, a taky, díky malým rozměrům, je snadná instalace xcarlink bud kde v autě. I když projevují se nějaké omezeni, například, omezený počet skladeb a složek, neděla to velký problém. Dobra kvalita přehráváni hudby. Jinak s prodejcem jsem taky spokojený: dobra komunikace, poradenství.

                                           Serhiy O., Toyota Avensis Verso (r.v.2002)

 

Zariadenie je maličké, šikovné, som veľmi spokojný, berie mi to 6 CD (súborov s MP3) (tolko zrejme podporuje moje autorádio. Montáž je jednoduchá, zvládol som to sám, bez pomoci odborného technika. Montáž cca 2hod. V každom prípade to zariadenie ma vyšlo zhruba na 50% z ceny originál CD meniča, ktorý by ani zďaleka neposkytoval toľko možností ako XCarlink. Taktiež odporúčam firmu, do dvoch dní od objednávky som obdržal tovar, kompletné balenie v dohodnutej cene. Super vec, odporúčam.

                                                                                                      Miroslav B., Peugeot 607 (r.v.2000)

 

 

Pokiaľ ide o text, tak ten je tu: Xcarlink používam s rádiom Stream v Škode Octavia II. Po problémoch s inštalíciou, ktoré som vďaka ústretovosti predajcu rýchlo vyriešil vyjadrujem so zariadením veľkú spokojnosť. Ovládanie je intuitívne, kvalita prehravania skladieb zodpovedá kvalite kódovania MP3. Umiestenie v priehradke spolujazdca je praktické, zariadenie zaberá minimum miesta. Kartu, resp. USB kľúč vďaka dostatočnej kapacite mením minimálne. K programu na usporiadanie skladieb - zatiaľ som nezaznamenal problém, tak uvidíme časom. Každoádne ďakujem za odkaz na program.

                                                         Stefan G., Škoda Octavia II (r.v.2005)