O nás » Historie

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

Firma byla založena v polovině roku 2008. Na počátku jejího vzniku byla snaha sehnat zařízení, které by autorádio "naučilo MP3". Druhým důvodem pak bylo volné místo na českém trhu v sortimentu věnujícím se aktivně problematice továrních autorádií jednotlivých automobilových značek. Po vlastních zkušenostech s prodejci autohifi v ČR, kteří se při dotazech či reklamacích odvolávali na své dodavatele, zde vznikl nápad, nabízet pouze zboží, u kterého můžeme zaručit maximální servis a v případě problémů vše sami co nejrychleji vyřešit. Následovala registrace ochranné známky a snaha vytvořit e-shop, který by ulehčil výběr zboží určeného přesně pro daný typ autorádia. Zpočátku jsme pro ulehčení výběru vytvořili z fotek podporovaných rádií galerie, které byly umístěny pod jednotlivými produkty. Tyto galerie se však časem ukázaly býti nedostačující, jelikož fotky zdaleka nezahrnovaly většinu rádií a byly značně zkreslené. Mimo jiné se v galeriích bohužel občas vyskytla také rádia pro která měl být určen jiný typ zařízení. Začali jsme tedy přemýšlet, jak jinak provést výběr na míru pro daný typ rádia. Jediným řešením se tak jevilo vytvoření specializovaného e-shopu, který by byl od základů jiný.

         CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80 

Mezi rádii existuje nespočet vyjímek, nutností úprav, doplňků, omezení a v neposlední řadě také výběr až ze sedmi možných typů (verzí rádií) v rámci jedné značky. Proto jsme se rozhodli pro individuální řešení každé objednávky. Zákazníkovi, který v objednávce zadá požadované údaje o voze, je předložen souhrn fotek, na kterých označí své rádio. Podle těchto údajů je poté vybrán příslušný typ, přidány nezbytné dopňky, popřípadě poskytnuty informace o omezeních, problémech a možnostech jejich řešení u daného rádia.

S novým internetovým obchodem přišla mimo jiné kromě významné změny designu také možnost platit zboží online z pohodlí Vašeho domova. Možnost řešit jakékoli problémy a reklamace přes zákaznické prostředí "Moje reklamace" a spousty dalších výhod.

Jakožto oficiální zastoupení výrobce XCarLink v České republice, máme neustále více jak 90% zboží na našem skladě. S tím souvisí i případná možnost výměny a řešení problémů. Jelikož jsme přímými dovozci, jsme také zaregistrováni jako plátci recyklačních poplatků, které za Vás řádné platíme.