Nákup » Velkoobchod

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

Vážení zákazníci,

máte-li zájem o obchodní spolupráci, máme pro Vás připraveny výhodné podmínky pro velkoobchodní nákup na veškerý náš sortiment. 

Velkoobchodní podmínky chceme nabídnout hlavně montážním firmám, autosalónům, autoservisům, atd... Prostřednictvím těchto regionálních zástupců tak naše produkty více přiblížit koncovým zákazníkům. Na našich stránkách je proto možnost vytisknout, popřípadě stáhnout jednotlivé popisy zboží v .pdf formátu.

Požadujeme pouze spojitost v oblasti podnikání s automobilovým nebo lépe autohifi odvětvím.

Pro navázání spolupráce se prosím nejprve zaregistrujtei v našem internetovém obchodě. Na e-mail nám zašlete kopii Vašeho živnostenského listu, v případě plátce DPH vyžadujeme také osvědčení o registraci a přidělení daňového identifikačního čísla. Poté zašlete e-mail na naši adresu xcarlink@xcarlink.cz, ve kterém stručně představíte Vaši firmu a jak byste si představovali případnou spolupráci do budoucna.

V případě, že zákazník nenakoupí v průběhu 1/2 roku, bude automaticky zařazen do klasické kategorie koncového zákazníka.

Podmínkou spolupráce je počáteční nákup v hodnotě minimálně 5 000 Kč včetně DPH.

Platba probíhá formou dobírky, resp. formou faktury v případě prověřené spolupráce.