Instalace

   
 
Košík:
0 ks
Celkem:
0 Kč
 
 
Z důvodů EET nepřijímáme platbu platební kartou ani v hotovosti (mimo dobírky).
 
Již 8 rokem na českém trhu

Více jak 7 let zkušeností s kompatibilitou, funkčností a instalací produktů ověřené kvality do všech značek Vašich vozidel

 
Rychlý kontakt

XCarLink.cz

E-mail: xcarlink@xcarlink.cz
Telefon: více zde...
 
Doporučujeme
 
Dotaz
Váš e-mail:
Kolik je 5 + 5?:
 
Newsletter
Váš e-mail:
 
 

 


CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80

Instalace XCarLink adaptérů vyžaduje v podstatě pouze připojení datového kabelu do zásuvky pro CD měnič na zadní straně autorádia. Demontáž rádií je možná pomocí jednoduchých "demontážních vidliček", v opačném případě je nutné rozebrat celý středový panel. U části rádií lze také provést instalaci jednoduše přes přihrádku u spolujezdce. Samotný modul se pak vyvede na vhodné místo (viz. fotky instalací). V některých případech, zejména u adaptérů pro iPod, lze XCarLink též ponechat v útrobách palubní desky a ven vyvést pouze datový kabel pro připojení iPodu (iPhone) a AUX IN vstupu. Časová náročnost celé instalace se pohybuje okolo 30 minut. Vždy však záleží na konkrétním typu rádia a provedení palubní desky.

 

Návody na demontáž rádií u jednotlivých vozů je možné nalézt na internetu. V případě zakoupení zboží Vám rádi pomůžeme v jejich hledání, popřípadě poskytneme naše popisy demontáží s fotkami. Pokud lze autorádio demontovat vidličkami, které používá hlavně koncern VW, dostanete v balení příslušný počet těchto klíčů podle typu autorádia. Technicky náročnější bývá demontáž u některých vozů Japonských značek a také u novějších Volkswagenů.

 

Snažíme se maximálně rozšířit zákaznický servis a proto nově nabízíme po domluvě také možnost montáže do Vašeho vozu v Praze, Lounech, Žatci či Plzni. Instalace se dá u většiny vozů provést přímo na místě schůzky, u celého procesu tak můžete být přítomni. Zařízení lze připojit během 10 minut, vše však záleží na jednotlivém typu rádia a nutnosti demontáže středového panelu. Cena za provedení montáže se odvíjí od složitosti, v jednoduchých případech zvládnutelných během 5 - 10min provádíme vše zdarma. Jsou však případy, ve kterých demontáž ponecháme raději na specializovaném servisu.