DENSION držák iPhone Car Dock pro Gateway

Aktivní držák iPhone s bluetooth pro Gateway Lite, 100, 300, 500 (Lite BT, Five)

Kód produktu: P00211
Výrobce: Dension
Stránky výrobce: http://www.dension.com
Hodnocení zákazníků:   (0 zákazníků)


Cena:
1 640 Kč

Popis

 Vlastnosti

Handsfree volání – Prohlížejte svůj telefonní seznam pohodlně a bezpečně. Uskutečňujte handsfree hovory s pomocí reproduktorů vozidla a vestavěného mikrofonu produktu Car Dock.


Hudba v reproduktorech - Poslouchejte hudbu z vašeho iPhonu, instrukce od navigace, internetovému rádiu nebo dalším audio aplikacím prostřednictvím reproduktorů ve voze. Zvuk do reproduktorů je přenášen ihned po připojení kolébky přes vstup pro iPod/iPhone na Gateway.


Držák pro upevnění na palubní desku - Ovládejte váš iPhone 4, 4S, 3GS nebo 3G jednou rukou. Car Dock (dokovací kolébka) může být instalován na palubní desku vozidla v horizontální či vertikální poloze. Rotaci kolébky zajistíte otáčivým pohybem kdykoliv v průběhu užívání.

 

Dobíjení iPhonu – Dobíjíte přes kabel připojený ke Gateway adaptéru. Dobíjení je zajištěno až do výše 5V/1A – v případě větší spotřeby.

 

Aplikace zdarma – Car Dock Mode aplikace ve vašem iPhonu vám umožní bezpečné a pohodlné využití kolébky i během řízení. Bezplatná aplikace dokáže přehrát vaši hudbu, uskutečnit hovory a spolupracovat s navigací, přičemž premium verze poskytne navíc Car Finder („vyhledávač vozidla“), možnost využití internetového rádia a upravitelné nastavení barev.

 

Car Dock pro iPhone od firmy Dension je uživatelsky navržená kolébka, která v kombinaci s Car Dock Mode aplikací (dostupná i iTunes) umožňuje maximálně využít váš iPhone při jízdě automobilem.  Car Dock změní váš iPhone 4, 4S, 3GS nebo 3G na kontrolní centrum veškeré komunikace a zábavy uvnitř vozidla. 

 

Velké ikony Car Dock Mode aplikace na (dotykovém) displeji vám jedním dotykem umožní jednoduchý a okamžitý přístup k hudbě, telefonování a navigačním funkcím, zatímco je váš iPhone připevněn a dobíjen.

 

Jak Car Dock funguje

 

Po spárování iPhone s Car Dockem přes bluetooth přehrává hudbu, telefonní hovory, instrukce od navigace,atd přes reproduktory vozidla. Díky vestavěnému mikrofonu pro handsfree hovory je kabeláž omezena na minimum. 

 

 

Car Dock může být nastaven do optimální pozice pro aplikaci, kterou právě používáte (např. horizontálně pro navigaci, vertikálně pro telefonní seznam).

 

 

Bezplatná Car Dock Mode aplikace představuje uživatelsky orientovanou prezentaci následujících funkcí:

 

  • Telefon
  • Media Player: iPod a Webradio
  • Mapy: Google Maps, Car Finder - vyhledávač vozidla (prémiová aplikace)

 

Aplikace poskytuje větší tlačítka, optimální vibrace, akustickou zpětnou vazbu a možnost se sladit barevně s  interierem vozidla. 

 

Instalace

 

Car Dock pro iPhone nevyžaduje speciální instalaci. Snadno zapojíte a můžete přehrávat.

Držák je možné jednoduše připevnit na palubní desku do požadované pozice.

 

Bezplatnou Car Dock Mode aplikaci můžete nainstalovat do vašeho telefonu jako jakoukoli jinou aplikaci z iTunes App Store.

 

 

 Kompatibilita

 

Car Dock pro iPhone je kompatibilní s:

 

  • iPhone 4, 4S, 3GS, 3G
  • Gateway Lite, 100, 300, 500 (Five, Lite BT)

 

Obsah balení:

  • Car Dock aktivní kolébka s nastavitelným "kloubem"
  • kabel pro propojení s Gateway adaptérem
  • příslušenství pro uchycení na palubní desku
  • návod