Gateway 300 CAN - USB/iPod/iPhone do Volkswagenu

Připojení iPod/iPhone a USB paměťových médií se zobrazováním ID3 tagů.

Kód produktu: P00204
Výrobce: Dension
Stránky výrobce: http://www.dension.com
Hodnocení zákazníků:   (0 zákazníků)


Cena:
3 850 Kč

Popis

Vlastnosti:

 

Výhody:

režim "USB" - procházení jakékoli adresářové struktury (podpora podadresářů) na paměťovém médiu s podporou a displeji rádia/navigace zobrazování názvů adresářů a jednotlivých skladeb (ID3 tagů) na FIS displeji v palubní desce i na displeji rádia/navigace (vybrané modely)

režim "iPod GW" - výběr hudby pomocí ovládacích tlačítek audiosystému včetně možnosti abecedního vyhledávání alb, interpretů, skladeb..., zobrazování ID3 tagů (název skladby, alba, interpreta,...) na FIS displeji v palubní desce i na displeji rádia/navigace (u vybraných modelů)

režim "iPod UI" - ovládání z prostředí iPod/iPhone bez zobrazování textů na FIS displeji, s možností přepnutí na další skladbu pomocí tlačítek rádia či volantu

režim "AUX IN" - přehrává hudbu z připojeného externího zdroje (MP3 přehrávače, dismanu...) s možností ovládání hlasitosti

* V případech, kde u iPhone 4 nedochází k plnohodnotnému napájení (indikátor napájení svítí, ale iPhone 4 se nenabíjí, je potřeba předřadit zesilovač  "Power Booster" (pouze v některých případech s iPhone 4).

 

Obsah balení:

 

Balení neobsahuje:

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75kabel pro připojení iPod/iPhone (dokovací kolíbku, držák pro iPhone), prodlužovací AUX kabel, vidličky k demontáži rádia. Nutno objednat v sekci příslušenství!

 

Kompatibilní rádia:

Autorádia a navigace ve vozech Volkswagen se sběrnicí CAN zobrazená v nabídce fotografii - viz. níže.

Volkswagen EOS, Fox 2009>, Golf, Jetta, Passat, Passat CC, Polo 2009>, Scirocco, Tiguan, Tuareg 2008>, Touran, Sharan 2009>

Rádia RCD 210, 300, 500, 310, 510 a navigace RNS 310, 510

Podmínkou pro zobrazení ID3 tagů je přítomnost informačního displeje (FIS) zobrazujícího informace z rádia na palubní desce mezi budíky. ID3 tagy se nezobrazují u rádií s 1/2 FIS displejem nezobrazujícím informace z rádia. V některých případech (mimoevropská výroba) se na FIS displeji mohou zobrazovat pouze čísla CD a TR.

 

FIS displeje bez podpory zobrazování ID3 tagů
   

 

Pro rádia nepodporující zobrazování ID3 tagů zvolte prosím Gateway Lite či XCarLink

 

Odlišnosti u rádií/navigací 310/510

 

 
 

 

 

Technická podpora:

Pozn. Služby spojené s ověřováním kompatibility rádií, řešení technickýh problémů a dotazy na funkčnost poskytujeme pouze našim zákazníkům (po provedeníi objednávky).