Gateway 100 DUAL CAN - integrace iPod/iPhone do Citroenu

Plnohodnotné iPod/iPhone rozhraní pro originální autorádia Citroen včetně zobrazení textu

Kód produktu: P00185
Výrobce: Dension
Stránky výrobce: http://www.dension.com
Hodnocení zákazníků:   (0 zákazníků)


Cena:
3 390 Kč

Popis

Vlastnosti:

 

Výhody:

režim "iPod UI" - ovládání z prostředí iPod/iPhone bez zobrazování textů na displeji, s možností přepnutí na další skladbu pomocí tlačítek rádia či volantu

režim "iPod GW" - výběr hudby pomocí ovládacích tlačítek audiosystému včetně možnosti abecedního vyhledávání alb, interpretů, skladeb..., zobrazování ID3 tagů (název skladby, alba, interpreta...) na displej

režim "AUX IN" - přehrává hudbu z připojeného externího zdroje (MP3 přehrávače, dismanu...) s možností ovládání hlasitosti

* V případech, kde u iPhone 4 nedochází k plnohodnotnému napájení (indikátor napájení svítí, ale iPhone 4 se nenabíjí), je potřeba předřadit zesilovač  "Power Booster" (pouze v některých případech s iPhone 4).

 

Obsah balení:

 

Balení neobsahuje:

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75kabel pro připojení iPod/iPhone (dokovací kolíbku, držák pro iPhone), prodlužovací AUX kabel, vidličky k demontáži rádia, CDR produkt pro současné připojení CD měniče. Nutno objednat v sekci příslušenství!

 

Kompatibilní rádia:

Autorádia a navigace ve vozech Citroen se sběrnicí DUAL CAN zobrazená v nabídce fotografii - viz. níže.

Citroen C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, Jumpy, Jumper s rádii a navigacemi typu RD4, RT3, RT4 a navigací MYWAY (s bluetooth).

Zobrazování textu (ID3 tagů) podporují pouze rádia typu RD4 s příslušným displejem - viz. tabulka kompatibilních displejů.

Rádia typu RD3 a RT3 s VAN BUS nejsou kompatibilní. Pro ověření kompatibility rádií RT3 stiskněte na 5 sec. tlačítko menu, verzi software, která se zobrazí na displeji, napište do kolonky "poznámky" v závazné objednávce.

Pro rádia RD3 zvolte prosím XCarLink.

 

displej zobrazující ID3 tagy
 

            Citroen C2, C3, C4 s CAN BUS

 

       Citroen C2, C3, C4, C5 s CAN BUS

            (mimo rádia v C8 s VAN BUS)

                 Citroen C5, C6 s CAN BUS
displej bez zobrazování ID3 tagů
                 Citroen C2, C3 s VAN BUS
       Citroen C2, C3, Berlingo s VAN BUS
              Citroen C2, C3, C4, C8 s VAN BUS
                Citroen C2, C5, C8 s CAN BUS
  Citroen C2, C3, C4, C5, C6, C8 s CAN BUS

 

Technická podpora:

Pozn. Služby spojené s ověřováním kompatibility rádií, řešení technickýh problémů a dotazy na funkčnost poskytujeme pouze našim zákazníkům (po provedeníi objednávky).